YASAL UYARI

Yasal Uyarı

Bu sitenin sahibi Finovatif Finans Çözümleri A.Ş. (Finovatif)’dir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdakiler dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamakla birlikte tüm şartlarımızı kabul etmiş sayılacaktır. Bu sitede yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Finovatif internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Finovatif önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir. Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Finovatif’in önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Finovatif bu web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir. Finovatif’ e ait olan bu web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Finovatif sorumlu tutulamaz. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenmemesi; revize ve gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Finovatif’ e hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunması, belirtilen hususlar aksine Finovatif’ i hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz. Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, tablolar, bilgiler, resimler, logo v.b. gibi) telif hakkı Finovatif’ e ve/veya ortaklarına aittir. Finovatif’ in yazılı izni olmaksızın kullanılamaz.

Tüm bunların yanı sıra, aşağıda belirtilen Güvenlik Uyarılarına dikkat edilmemesinden dolayı oluşacak zararlardan Finovatif sorumlu tutulamaz.

  1. Tanımadığınız kişilerden gelen (özellikle ilişiğinde dosya bulunan) e-postaları açmayınız, Finovatif’den gelmiş gibi görünüp, size şifre/ kullanıcı kodu/ finansal bilgi/ hesap numarası/ kredi kartı ya da banka kartı numarası soran ya da kişisel bilgilerinizi güncellemenizi isteyen e-postaları dikkate almayınız.
  2. Bilgisayar ve mobil cihazlarınıza anti-virüs ve güvenlik duvarı (firewall) programları kurunuz ve sürekli güncel tutunuz.
  3. Bilgisayarınızda lisanslı programlar kullanınız. İnternetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz programları mutlaka virüs kontrolünden geçiriniz.
  4. Kaynağını bilmediğiniz programları bilgisayarınıza yüklemeyin, ‘.exe’ uzantılı programlara özellikle dikkat ediniz.
  5. Bilmediğiniz kişi ya da kurumlardan gönderilen e-postaların içerisindeki adres uzantılarına tıklamayın, mesaj ekindeki dosyaları bilgisayarınıza yüklemeyiniz.
  6. Bilgisayarınızda kopya veya lisansı olmayan yazılım kullanmayınız ve mutlaka sisteminizin güncel sürümlerini kullanınız.